Shaman

Shaman je známá konopná odrůda od SeedBanky Dutch Passion, která patří mezi jejich nejstarší modely (její historie sahá až do 80. let minulého století).

Tato špičková marihuana ze „staré školy“ se dříve prodávala pod názvem „Purple Skunk“ a pochází z Nizozemska. Pěstitelé ze SeedBanky Dutch Passion ji doporučují pěstovat venku nebo ve skleníku, ale podle samotných zákazníků se skvěle hodí i pro pěstování uvnitř. Je to středně vysoká rostlina, dosahující výšky kolem 150 cm, která se snadno pěstuje a nepotřebuje mnoho péče. Má také vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům.

Po 7 až 8 týdnech kvetení (ačkoli někteří pěstitelé uvádí, že k získání maximálního výnosu potřebuje až 9 týdnů) získá tato konopná krasavice nádherné fialové zabarvení a vyprodukuje parádně velké palice, na které je radost se dívat. Řádně vysušené květy pak mají omamně sladkou vůni a příjemně smyslnou chuť.

Shaman vyvolává velmi veselý a silně energizující efekt, který si můžete užívat kdykoli během dne. Je to výborná marihuana pro začínající i pokročilé kuřáky, kterou vám můžeme vřele doporučit.

nabídka Dutch PassionFeminizované3 kusy 499 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 715 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 1240 
spinner
nabídka Dutch PassionRegulérní10 kusů 540 
spinner

Popis

Shaman

Genetika: Purple 1 X Skunk (25% indika / 75% sativa)

Doba květu: 7 až 8 týdnů

Kdy sklízet venku: začátkem října

Obsah THC: 13 až 15 %

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

,

THC

,

CBD

Léčivé konopí