Semínka konopí shark attack

Shark Attack

Shark Attack je opravdu výjimečná odrůda marihuany od Dinafem, která má vysoký obsah THC i CBD. Navzdory svému názvu (který v překladu znamená „žraločí útok“), se tedy jedná o léčebné konopí, které kromě příjemně relaxačního efektu umí navodit klidný spánek a ulevit od mnoha zdravotních potíží.

Shark Attack je stejně jako skutečný žralok rychlý, odolný, silný a dokáže prosperovat i za těch nejtvrdších podmínek. Obsahuje až 16 % THC a vyvolává vynikající relaxační efekt, který si zamilují všichni fanoušci indik. Shark Attack je navíc schopen vyprodukovat velice solidní výnosy, a jeho velké palice jistě vyčarují úsměv i na tvářích konopných kritiků. Tato indika-dominantní rostlina kvete pouhých 55 dní, dobře se pěstuje, a hodí se pro pěstování venku i uvnitř.

Tento útočný žralok od Dinafemu je opravdu skvělý model. Jakmile do vás jednou zaboří své zuby nabité THCéčkem, hned tak vás nepustí. Síla jeho efektu je totiž srovnatelná s efektem pravé hašové rostliny. Shark Attack zcela uvolní vaše tělo i mysl a zároveň je dokonalým konopím pro terapeutické použití. Pokud tedy hledáš hřejivou úlevu nebo léčivou marihuanu, sáhni po tomto modelu. Zajisté ti pomůže.

nabídka Dinafem3 kusy 559 
nabídka Dinafem5 kusů 899 
nabídka Dinafem10 kusů 1759 

Popis

Shark Attack

Genetika: Super Skunk X White Widow (70% indika / 30% sativa)

Doba kvetení: 50 až 55 dní

Kdy sklízet venku: začátek / polovina října

Výnos v interiéru: až 500 gramů na metr čtvereční

Venkovní výnos: až 950 gramů na jednu rostlinu

Venkovní výška: až 2,5 m

Obsah THC: 16 %

Obsah CBD: vysoký

Ocenění: 1. cena v kategorii indoor – Copa Cannabis Uruguay 2015

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Pěstování

,

Výška

Nároky

Doba květu

Výnos

THC

CBD

,

Léčivé konopí

Ocenění