Nej semena ganji Sherbet

Sherbet

Semínka konopné odrůdy Sherbet (také nazývané Sunset Sherbert) byla stvořena křížením lahodné odrůdy Girl Scout Cookies a Pink Panties.

Sherbet je indica-dominantní hybrid, který se vyznačuje vysokým obsahem THC (až 22 %) a lahodně pikantní krémovou chutí, ve které dominuje mátová příchuť s aromatickými náznaky sladkých sušenek a kyselého ovoce.

Svůdné a mátově zelené palice odrůdy Sherbet jsou pokryty dlouhými oranžovými chloupky a obsahuji velké množství pryskyřice.

Sherbert navozuje skutečně jedinečný a velice příjemný efekt s převážně uklidňujícím účinkem, který je ale zároveň energizující i euforický.

Tento špičkový model vám dokáže parádně zlepšit náladu, vyvolává pocit štěstí a skvěle uvolní vaše tělo i mysl. Proto se také často využívá k potlačení deprese, výkyvů nálad, stresu a úzkosti.

nabídka Black SkullFeminizované3 kusy 459 
nabídka Black SkullFeminizované5 kusů 669 
nabídka Black SkullFeminizované10 kusů 1049 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: Girl Scout Cookies X Pink Panties

Obsah THC: 22 %

Doba květu: 63 – 70 dní

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

,

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi