Hustá semena marihuany RQS Shogun

Shogun

RQS Shogun je ultra silná odrůda marihuany, která vznikla křížením extrémně silného a produktivního klonu odrůdy Amnesia Haze a Royal Gorilla.

RQS Shogun je pojmenován po starověkých japonských válečnících, kteří se proslavili svou schopností soustředění a neskonalou vůlí. Kognitivní účinky tohoto modelu jsou totiž velice silné a účinkují na vaši mysl podobně, jako brousek na samurajský meč. Jejich silný a dlouhotrvající efekt bude zlepšovat vaši pozornost i koncentraci a umožní vám pracovat po delší dobu. Dalo by se říct, že tato odrůda vám navodí úplný zen. Pokud musíte pracovat na vaší seminární práci nebo se snažíte dokončit složitý pracovní projekt, na kterém pracujete již týdny, zakuřte si před prací tento model a budete se cítit, jako byste vypili dvě až tři espressa.

Toto sativa-dominantní konopí obsahuje až 25 % THC, má perfektně vyvážený efekt a také vysoký léčebný potenciál. Pokud vás trápí silné bolesti nebo máte špatnou náladu, určitě byste měli vyzkoušet RQS Shogun. Má také vynikající terpénový profil, který vám připomene procházku skrze jehličnatý les a každé potáhnutí bude plné zemitých a borovicových příchutí.

nabídka Royal Queen3 kusyFeminizované 766 
spinner
nabídka Royal Queen5 kusůFeminizované 1119 
spinner
nabídka Royal Queen10 kusůFeminizované 1979 
spinner

Popis

Genetika: Amnesia Haze X Gorilla Glue 4

Doba květu: 9 – 11 týdnů

Výnos: 550 až 600 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: až 25 %

Obsah CBD: méně než 1 %

Efekt: velice silný, cerebrální, relaxační

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

Doba květu

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí