Semena silné a lahodné marihuany Silver Cheese

Silver Cheese

Silver Cheese (Stříbrný sýr) od SeedBanky Big Buddha Seeds je sativa-dominantní odrůda feminizovaného konopí, která v sobě slučuje nejlepší vlastnosti dvou takřka legendárních odrůd – Super Silver Haze a Big Buddha Cheese, které získaly hned několik ocenění v konopných soutěžích. Semínka tohoto konopného zázraku vám vyprodukují nádherné rostliny s obrovskou psychoaktivní silou a velice chutnou chutí.

Je to rychle-rostoucí hybrid, který v interiéru kvete 9 až 11 týdnů a pokud si ho zasadíte venku na dobře prosluněné místo, bude připraven ke sklizni již začátkem října. Roste do tvaru jedle s dlouhými bočními větvemi a vyrůstá do značně vysoké výšky.

Díky svým výjimečným rodičům má Silver Cheese opravdu výbornou vůni i chuť, ve které se mísí klasické tóny Haze s ovocnými a kořenitými nuancemi zrajícího síra. Vyvolává jasně stimulující, psychedelický a cerebrální efekt, který ale doprovází také intenzivní relaxační účinek.

Pěstitelé z Big Buddha Seeds pracovali na této výjimečné genetice několik let, ale nakonec, po mnoha rozsáhlých výzkumech, se jim podařilo vypěstovat tuto parádní genetiku, kterou ocení i zkušení pěstitelé.

nabídka Big BuddhaFeminizované5 kusů 999 
spinner
nabídka Big BuddhaFeminizované10 kusů 1539 
spinner

Popis

Genetika: SUPER SILVER HAZE x BIG BUDDHA CHEESE REVERSED

Doba květu: uvnitř 9 až 11 týdnů / venku začátkem října

Výnos na jednu rostlinu: 50+ gramů uvnitř / 400+ gramů venku

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí