Špičková semínka marihuany - Sir Jack

Sir Jack

Sir Jack je sativa-dominantní konopná odrůda od skvělé SeedBanky Exotic Seeds, která vychází z původního Jacka Herera od Sensi Seeds.

Je to poměrně robustní rostlina, která produkuje velké palice s vysokým obsahem lepkavé pryskyřice, a proto se z ní také vyrábějí opravdu špičkové konopné extrakty.

Sir Jack má také výbornou chuť i vůni s náznaky kadidla a citronu, která dlouho přetrvává na patře a jen těžko se na ni zapomíná.

Navozuje velmi silný cerebrální efekt s povznášejícím účinkem, který byste hledali spíš u indik. Přestože vás úplně neodrovná jako některé silné indiky, nedoporučuje se vzhledem ke své značné síle začínajícím kuřákům.

Semínka konopné odrůdy Sir Jack kvetou přibližně 10 týdnů, a proto se v našich klimatických podmínkách dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dokáží vyprodukovat 550 až 600 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud však hledáte semínka, která byste mohli pěstovat také venku, nezoufejte. Můžete si u nás zakoupit samonakvétací verzi pojmenovanou Sir Jack Auto.

Sir Jack Auto si zachovává hlavní rysy feminizované odrůdy, jako je skvělá vůně i chuť, stejně jako vysoké množství pryskyřice a výborný výnos.

Dokáže vyrůst 100 – 120 cm na výšku, dobře se pěstuje a bez ohledu na to, jestli ji budete pěstovat venku nebo uvnitř, bude připravena ke sklizni za pouhých 12 týdnů od vyklíčení. Co se týče výnosu, dokáže vyprodukovat 500 až 550 gramů středně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka ExoticFeminizované3 kusy 936 
spinner
nabídka ExoticFeminizované5 kusů 1550 
spinner
nabídka ExoticFeminizované10 kusů 2999 
spinner
nabídka ExoticSamokvetoucí3 kusy 843 
spinner
nabídka ExoticSamokvetoucí5 kusů 1399 
spinner
nabídka ExoticSamokvetoucí10 kusů 2699 
spinner

Popis

Genetika: 

Sir Jack:  Jack Herer S1 x Jack Herer S1

Sir Jack Auto:  (Sir Jack x Skunk Auto) F6

 

 

 

Exotic seeds koupit semena konopí známé odrůdy marihuany

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí