Semena konopí s nízkým obsahem THC Skull Ryder

Skull Ryder

Samonakvétací semínka konopné odrůdy Skull Ryder patří mezi první výtvory SeedBanky Black Skull Seeds z rodiny Autoflowerů. Vznikla křížením legendárního Lowryderu a vynikajícího BubbleBudu.

Skull Ryder se svým nízkým vzrůstem nejvíce podobá Lowrideru, ale má o něco vyšší výnos a také silnější účinek. Je to nejrychleji kvetoucí a zároveň i nejkrásnější automat z katalogu Black Skull Seeds.

Tato vynikající rostlina je ideální pro všechny pěstitele s omezeným pěstebním prostorem nebo pěstitele-partyzány, jenž své konopí vysazují venku v přírodě a snaží se ho ukrýt před nenechavými rukami zlodějů…

Skull Ryder dorůstá výšky asi 30 cm, ale občas se může natáhnout až na 40 či 50 cm, pokud má dostatek světla. Většina rostlin vyprodukuje jen jednu hlavní „Colu“ a má minimální počet bočních větví, což znamená, že můžete vysadit spoustu rostlin do malého prostoru. S velmi malým úsilím u nich dosáhnete výtěžku kolem 30 gramů na rostlinu, ale pokud se budete trochu snažit, lze dosáhnout výnosu až 60 gramů na rostlinu.

Skull Ryder je indica-dominantní hybrid, který sice nepatří mezi nejsilnější konopí v katalogu, ale i tak dokáže vyvolat až překvapivě silný efekt s převážně relaxačním účinkem. Jeho chuť je příjemně ovocná, zemitá a při spalovaní produkuje velice hladký kouř.

Je to ideální model pro začátečníky nebo pro pěstitele s nedostatkem pěstebního prostoru.

nabídka Black SkullFeminizované5 kusů 529 
nabídka Black SkullFeminizované10 kusů 899 
nabídka Black SkullSamokvetoucí3 kusy 399 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Genetika: Lowryder X Bubblebud

Obsah THC: 8% – 12%

Doba květu: 60 – 70 dnů

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi