Skunk 11

Skunk #11 má neochvějné místo mezi konopnými legendami. SeedBanka Dutch Passion prodala více než milión semen tohoto výborného konopí, čímž se Skunk #11 řadí mezi jejich nejprodávanější modely, a je dokonce dost dobře možné, že je to zároveň i nejpopulárnější tráva na světě.

Mnoho pěstitelů jsou s výnosem a znamenitým efektem odrůdy Skunk #11 tak spokojeni, že už ani nezkouší jiné odrůdy! Tento prvotřídní strain je velmi tolerantní vůči častým chybám začínajících pěstitelů a má výborné růstové vlastnosti takřka ve všech pěstitelských mediích. Skunk #11 je také výjimečně odolný proti nemocem i plísni a vyvolává příjemně uvolňující efekt, jenž navozuje pocit spokojenosti s nádechem vzrušení a erotiky.

Skunk #11 je silná rostlina s bohatými palicemi, jež mají tradiční aroma „ze staré školy“ a bohatou chuť. Odborníci ze SeedBanky Dutch Passion doporučují tento Skunk sklízet již po 8 týdnech kvetení, i když mohou být palice v té době ještě zelené. Skunk #11 totiž právě v této době dosahuje svého proslulého vrcholu, kterému se nic nevyrovná.

Však si sami vyzkoušejte tato špičková semínka, která navíc nabízíme za pozoruhodně dostupnou cenu…

nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 665 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 1115 
spinner

Popis

Skunk 11

Genetika: 25% indika / 75% sativa

Doba kvetení: 8 až 10 týdnů

Výnos: vysoký

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí