Semena travky Skunk Haze

Skunk Haze

Skunk Haze je jeden z pevných osvědčených pilířů scény konopí. Najdete u něj vše, co jste kdy chtěli od kvalitního konopí: vysoký výnos, skvělou chuť i nádherný vzhled. Také produkuje vysoké množství pryskyřice, což ocení každý výrobce haše, či konopných extraktů.

V dnešní době se sice již tak dobře neprodává, jako tomu bylo v 90. letech, ale to je pouze kvůli tomu, že kvete o něco déle, než komerční konopí. Tato rostlina by se s ním ale neměla srovnávat, protože jde o úplně jinou ligu. Nejvíce se asi zavděčí uživatelům léčivé marihuany, protože výborně potlačuje bolesti a léčí nespavosti i nechutenství.

Skunk Haze kvete přibližně 9-11 týdnů, takže se v našem klimatu hodí jen pro pěstování uvnitř. Má vynikající výnos a umí vyprodukovat i 500 gramů vysoce kvalitní marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Skunk Haze také pravděpodobně patří mezi dvě nejvlivnějších konopné odrůdy, které byly a stále jsou používány k tvorbě nových konopných hybridů v posledních desetiletích. Hodí se pro mladé i staré a my vám ho vřele doporučujeme vyzkoušet …

nabídka Mr. NiceRegulérní15 kusů 2766 
spinner

Popis

Aroma:

Léčebné účinky:

Výnos:

Genetika: Skunk x Haze

Skunk Haze byl uveden do prodeje v roce 1990 a je určen hlavně pro medicínské účely (výborně potlačuje bolest a léčí nespavosti i nechutenství). Díky dlouhé době květu se spíše hodí na indoor.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi