Semena konopí ze staré školy Skunk Special

Skunk Special

Skunk Special je sativa-dominantní odrůda feminizovaného konopí od SeedBanky Female Seeds, která vznikla z nechvalně známých klonů Red Skunku, které dobyly Nizozemsko na konci osmdesátých/začátkem devadesátých let.

Na tomto speciálním Skunku začali pěstitelé z Female Seeds pracovat již koncem 90. let. Aktuální linie byla pečlivě vybrána v průběhu několika generací, aby si zachovala jen ty správné vlastnosti.

Díky tomu tato vynikající rostlina nevykazuje téměř žádnou genetickou rozmanitost a patří mezi nejstabilnější odrůdy z katalogu Female Seeds.

Skunk Special vám vyprodukuje silnou rostlinu, která bude mít tlusté a pevné stonky a během fáze květu vytvoří mohutné a husté palice.

Má citrusové aroma se štiplavou vůní starobylého Skunku a lehce sladkou chuť, která je ke konci příjemně kyselá.

Navozuje středně silný efekt s jen mírně relaxačním účinkem, který dobře zlepšuje náladu a způsobuje pocit příjemného brnění.

Semínka konopí odrůdy Skunk Special kvetou v průměru 9 týdnů a mohou se pěstovat venku i uvnitř.

V interiéru dorůstají výšky 70 až 90 cm a dokáží vyprodukovat 400 až 450 gramů výborného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud si je zasadíte na vaší zahrádce, vyrostou do výšky 100 až 200 cm a vyprodukují 500 až 800 gramů konopí na jednu rostlinu.

nabídka Female SeedsFeminizované4 kusy 550 
nabídka Female SeedsFeminizované10 kusů 1273 
spinner