Novinka na trhu s konopím Smoothie Auto

Smoothie Auto

Smoothie Auto je žhavá novinka od známé SeedBanky Fast Buds, která vznikla křížením vynikající konopné odrůdy Somango a Blueberry.

Ze semínek tohoto špičkového samonakvétacího hybridu vám za pouhých 65 dní od vyklíčení vyroste dobře stavěná rostlina, která se hodí pro pěstění venku i uvnitř. Dorůstá výšky 60 až 110 cm a produkuje krásně tlusté a baňaté palice, které obsahují až 24 % THC!!

Odborní pěstitelé z Fast Buds využili svých desetiletých zkušeností k tomu, aby si sehnali ty nejlepší fenotypy rostlin Somango a Blueberry, ze kterých vytvořili tento ovocný koktejl, který zaručeně patří mezi nejlepší na trhu.

Jak už napovídá její název, Smoothie Auto se vyznačuje opravdu výbornou ovocnou chutí, která dokáže příjemně překvapit i zkušené gurmány. Ochutnejte tento krémový sorbet (dezert, který se vyrábí smícháním ledu s cukrem), smíchaný se zralým mangem. Bude to velice osvěžující zážitek, jako byste odpluli na tropický ostrov.

Díky vysokému obsahu THC navozuje Smoothie Auto velice silný efekt s povznášejícím účinkem, který často vyvolává záchvaty smíchu. Je to ideální model pro denní pokouřeníčko, jenž se perfektně hodí i do společnosti.

nabídka Fast Buds100 kusůSamokvetoucí 13290 
spinner
nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 406 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 839 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1279 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2319 
spinner