Semena marihuany z limitované edice Snow Moon

Snow Moon

SEMÍNKA SE JIŽ NEPRODÁVAJÍ

Snow Moon je energický a chutný konopný hybrid z limitované edice SeedBanky Ace Seeds, jehož genetika pochází z Pákistánu a Číny.

Vznikl kombinací dvou vynikajících elitních hashplantů: slavného a fialově zbarveného Pákistán Chitral Kushe a nejlepší čínské indiky Orient Express.

Snow Moon produkuje dva hlavní fenotypy.

První fenotyp má spíše organické aroma s vůní mokré půdy a lesu po dešti. Vytváří silnou a vysoce lesklou vrstvu pryskyřice po celém květu i blízkém olistění, což mu dodává „zasněžený“ vzhled, který připomíná nejlepší modely z 90. let.

Druhý fenotyp, který se přezdívá „blackberry“ produkuje krásné fialové palice s načervenalými vlasy a je také pokryt silnou vrstvou velmi lepkavé pryskyřice, která voní jako lesní ovoce (především ostružiny).

Oba fenotypy mají pozoruhodnou kvalitu a navozují příjemný psychoaktivní efekt s povznášejícím, šťastným a náladu-zlepšujícím účinkem.

Haš z těchto špičkových rostlin je opravdu výjimečně kvalitní.

Semínka konopí odrůdy Snow Moon můžete pěstovat venku i uvnitř, produkují nadprůměrné výnosy a kvetou pouze 8 až 9 týdnů.

nabídka AceRegulérní10 kusů 1099  769 
spinner

Popis

Genetika: Purple Pakistan Chitral Kush 2002 x Orient Express (China Yunnan hashplant pheno)

THC: 12 – 16 %
CBD: 0.15 %
CBG: 0.16 %

Terpénový profil: zatím nebyl analyzován.

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí