Kvalitní semínka lahodného konopí Snow White
kvalitni-seminka-lahodneho-konopi-Snow_White-5kvalitni-seminka-lahodneho-konopi-Snow_White-4kvalitni-seminka-lahodneho-konopi-Snow_White-3kvalitni-seminka-lahodneho-konopi-Snow_White-2

Snow White

Snow White (Sněhurka) je sativa a dominantní konopný hybrid s velmi lahodnou chutí, vysokým obsahem THC a dobrým léčivým potenciálem.

Sněhurka má díky vysokému obsahu THC opravdu velmi silný efekt se skoro až narkotizujícím účinkem. Často se používá pro léčbu svalových křečí a výborně zahání stres i deprese.

Má typickou zemitou vůni s náznaky sladkého ovoce. Její chuť je tak sladká a lahodná, že je často přirovnávána k ovocným bonbónům.

Snow White je také vysoce stabilní, a přestože je sativa a dominantní, svým vzrůstem a strukturou připomíná spíše Indicu.

Tato skvělá semínka konopí můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, kvetou přibližně 8 týdnů a v interiéru dokáží vyprodukovat 500-600 gramů lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

 

Genetika: Northern Lights Special x White Widow x Cinderella 99

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 539 
spinner
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 829 
spinner

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD