Marihuana seeds Speed Haze

Speed Haze

Speed Haze je velice rychle kvetoucí odrůda konopí z rodiny Haze, která může být vysazena venku dokonce i v našem podnebí a bude připravena ke sklizni ještě před začátkem chladného podzimu.

Je to sativa-dominantní rostlina, která vznikla křížením legendárního Jacka Herera a Super Silver Haze. Produkuje velké rostliny s velmi vysokým obsahem THC a se značně dlouhými palicemi.

Speed Haze má příjemné aroma s vůní borovice a báječnou chuť. Obsahuje až 22 % THC a vyvolává silný a dlouhotrvající efekt s cerebrálním, motivujícím a energizujícím účinkem, který vám dokáže výborně pozvednout náladu.

Konopná semínka odrůdy Speed Haze kvetou 56 až 63 dní, takže je můžete pěstovat venku i uvnitř. Pokud by vám to však nestačilo, můžete si u nás zakoupit také samonakvétací verzi, která bude připravena za 70 až 80 dní od vyklíčení semen! 

nabídka Black SkullFeminizované3 kusy 399 
nabídka Black SkullFeminizované5 kusů 539 
nabídka Black SkullFeminizované10 kusů 899 
nabídka Black SkullSamokvetoucí3 kusy 399 
nabídka Black SkullSamokvetoucí5 kusů 539 
nabídka Black SkullSamokvetoucí10 kusů 899 

Popis

Semena konopí od Black Skull seeds nabízejí perfektní poměr cena/výkon. Semínka mají zejména feminizovaná a samo nakvétací a jejich výběr je opravdu široký. Nabidka sazenic jako je Jack Herer, Afghani, Power Plant a Super Bud zaručuje skvělé parametry výnosu, potence a velikostí konopných rostlin

Speed Haze

Genetika: Super Silver Haze X Jack Herer

Obsah THC: 18 – 22 %

Doba květu: 56 – 63 dní

 

Speed Haze Auto

Genetika: Skull Ryder X speedhaze

Obsah THC: 10 – 15 %

Doba růstu: 70 – 80 dní od vyklíčení semen

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

,

Pěstování

,

Nároky

Výška

,

Výnos

,

THC

,

CBD

Léčivé konopí