Parádní semínka konopí Spliff AK

Spliff AK

Spliff AK má obzvláště voňavé aroma a pikantní, lehce nasládlou chuť. Také produkuje nádherně kompaktní palice s vysokým obsahem pryskyřice a THC.

Tato indica a dominantní konopná odrůda má díky vysokému obsahu THC velmi silný efekt s cerebrálním účinkem.

Spliff AK je velmi stabilní, kompaktní (dorůstá 50-90 cm), má vysokou odolnost vůči plísním a dobře snáší nízké i vysoké teploty. Díky tomu se velmi snadno pěstuje a hodí se i pro začínající pěstitele.

Tato skvělá semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou přibližně 8 týdnů a v interiéru dokáží vyprodukovat až 500 gramů výborného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud se je rozhodnete pěstovat venku, měli byste vědět, že je jejich výnos z velké části závislý na kvalitě slunečního světla a tepla. V subtropickém klimatu dokáže vyprodukovat až 1000 gramů na jednu rostlinu, a proto u nás doporučujeme použít skleník.

Samonakvétací verze Spliff AK Automatic ma stejné vlastnosti jako feminizovaná verze, ale můžete ji sklízet již za pouhých 9-10 týdnů od vyklíčení.

 

Genetika: (Colombian Gold x Highland Thai x Mexican x Afghani #1) x NL Special

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 489 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 729 
nabídka Spliff SeedsSamokvetoucí3 kusy 429 
nabídka Spliff SeedsRegulérní5 kusů 389 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

, ,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Akce RQS konopi