kvalitní semínka konopí Spliff Power Plant

Spliff Power Plant

Spliff Power Plant je výborná sativa a dominantní konopná odrůda, vyznačující se vysokým obsahem THC, masívními palicemi, krátkou dobou květu a dobrým výnosem.

Má okouzlující citronovou vůni, hořko-sladkou chuť a díky vysokému obsahu THC navozuje silný efekt s povznášejícím účinkem.

Spliff Power Plant produkuje opravdu nádherné a velké palice, které jsou zcela přikryté závojem z pryskyřice. Také se velmi snadno zastřihuje, jelikož má poměrně řídké olistění.

Tato skvělá semínka konopí se snadno pěstují a můžete je vysadit jak uvnitř, tak i venku. Mají krátkou dobu květu (pouze 8 týdnů) a dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů výborného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (až 550 gramů na jednu rostlinu).

 

Genetika: South African IBL hybrid

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 479 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 749 
nabídka Spliff SeedsRegulérní5 kusů 389 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD