Parádní semena konopí Spliff Stilton

Spliff Stilton (Spliff Cheese)

Spliff Stilton, dříve také nazývaný jako Spliff Cheese, je indica a dominantní konopná odrůda s výjimečně lahodnou sýrovou příchutí.

Spliff Stilton má v porovnání s klasickými holandskými odrůdami Cheese lepší výtěžnost a přitom si stále zachovává jejich výjimečnou chuť i vůni.

Má středně vysoký obsah THC, rychle kvete a jeho velmi příjemný a dlouhotrvající efekt navozuje pocit štěstí.

Také má vysoký léčivý potenciál: zahání úzkost i stres, pomáhá při artritidě, fibromyalgii, nespavosti, migrénách, ms, pms/pmdd a výborně utlumuje bolesti svalů i kloubů.

Semena konopí Spliff Stilton můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou 7-8 týdnů a dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (300-400 gramů na jednu rostlinu).

Samonakvétací verze Spliff Stilton Auto má stejně výbornou chuť jako feminizovaná verze a navíc lze sklízet již za pouhých 10-11 týdnů od vyklíčení.

 

Genetika: Skunk no.1 x (Afghani x Skunk no.1)

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 479 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 709 
nabídka Spliff SeedsSamokvetoucí3 kusy 499 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

,

Pěstování

,

Nároky

Výška

,

Výnos

THC

CBD