Spliff Strawberry

Spliff Strawberry (jahoda) je sativa a dominantní odrůda konopí, která se vyznačuje velmi lahodnou chutí a vysokým obsahem THC.

Jak už její název napovídá, má velmi lahodnou jahodovou příchuť, které se nebudete moci nabažit a její přímo ohromující efekt má klasický energizující sativa účinek.

Jelikož dokáže výborně zahnat úzkosti a deprese, používá se také pro lékařské účely.

Spliff Strawberry dorůstá výšky 100 až 200 cm a produkuje velmi husté a kompaktní palice. Také má poměrně řídké olistění, takže se snadno zastřihuje.

Tato parádní semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou 8 až 9 týdnů a dokáží v interiéru vyprodukovat až 500 gramů skvělého konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Pokud se je rozhodnete pěstovat venku, měli byste vědět, že je jejich výnos z velké části závislý na kvalitě slunečního světla a tepla. V subtropickém klimatu dokáže vyprodukovat až 1000 gramů na jednu rostlinu, takže u nás doporučujeme použít skleník.

 

Genetika: Strawberry Cough x Skunk and Jack Herer

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 539 
spinner
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 839 
spinner

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD