Spliff Strawberry

Spliff Strawberry (jahoda) je sativa a dominantní odrůda konopí, která se vyznačuje velmi lahodnou chutí a vysokým obsahem THC.

Jak už její název napovídá, má velmi lahodnou jahodovou příchuť, které se nebudete moci nabažit a její přímo ohromující efekt má klasický energizující sativa účinek.

Jelikož dokáže výborně zahnat úzkosti a deprese, používá se také pro lékařské účely.

Spliff Strawberry dorůstá výšky 100 až 200 cm a produkuje velmi husté a kompaktní palice. Také má poměrně řídké olistění, takže se snadno zastřihuje.

Tato parádní semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou 8 až 9 týdnů a dokáží v interiéru vyprodukovat až 500 gramů skvělého konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Pokud se je rozhodnete pěstovat venku, měli byste vědět, že je jejich výnos z velké části závislý na kvalitě slunečního světla a tepla. V subtropickém klimatu dokáže vyprodukovat až 1000 gramů na jednu rostlinu, takže u nás doporučujeme použít skleník.

 

Genetika: Strawberry Cough x Skunk and Jack Herer

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 539 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 839 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD