Suprová semínka konopí Spliff White Widow

Spliff White Widow

Spliff White Widow je indica a dominantní konopná odrůda s výtečnou sladko-kyselou chutí i vůní. Vyznačuje se nádhernými palicemi s vysokým obsahem THC, které jsou velmi hustě posety pryskyřičnými krystaly.

velmi silný efekt s relaxačním účinkem a vysokou léčebnou hodnotou. Používá se zejména při léčbě nespavosti, bolesti svalů, bolesti kloubů a bederních bolestí.

Toto THC monstrum vytváří opravdu masivní palice, velmi rychle kvete a hodí se do všech pěstebních médií.

Tato skvělá semínka konopí můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou 7-8 týdnů a dokáží vyprodukovat 450-550 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Samonakvétací verze Spliff White Widow Auto má stejné vlastnosti jako feminizovaná verze, až na to, že se o něco snadněji pěstuje a bude připravena ke sklizni za pouhých 75 dnů od vyklíčení.

 

 Genetika: Brazilian Sativa x South Indian x NL Special

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 519 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 789 
nabídka Spliff SeedsSamokvetoucí3 kusy 479 
nabídka Spliff SeedsRegulérní5 kusů 389 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

, ,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

,

Výnos

THC

CBD