Extrémně silná marihuana Sterling Haze

Sterling Haze

Sterling Haze je extrémně silná odrůda konopí, která paří mezi ty nejsilnější modely od SeedBanky Nirvana Seeds. Je určena hlavně pro zkušené kuřáky, kteří mají vypěstovanou vysokou toleranci vůči THC.

Také se hodí pro léčebné účely, protože obsahuje 5 – 10% CBD a výborně se hodí k léčbě artritidy, bolestí kloubů i fibromyalgie.

Sterling Hazeopravdu výjimečnou chuť, kterou ocení zejména uživatelé, které už nudí „tradiční“ příchutě. Je sladká, pikantní a zároveň kyselá.

Je to neuvěřitelně silný model, který způsobí, že se po něm bude i zkušený uživatel cítit, jako by marihuanu kouřil poprvé.

Sterling Hazeextrémně vysoký obsah THC a pokud si nedáte pozor, muže se vám již po pár hitech stát, že se vám takříkajíc „podlomí kolena“.

Tato opravdu výjimečná semínka konopí kvetou 10 až 12 týdnu, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dokáží vyprodukovat přibližně 325 – 425 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru

Poznámka na konec:

Přestože se Sterling Haze celkově obtížně pěstuje, určitě za to stojí. Stačí si dát pár hitů jejího úžasně sladkého a kořeněného kouře a bude to ta poslední věc, na kterou si vzpomenete předtím, než vás její síla přímo vystřelí do vesmíru.

semena marihuany nirvana

nabídka NirvanaFeminizované5 kusů 899 
spinner
nabídka NirvanaRegulérní10 kusů 624 
spinner

Popis

Genetika: Haze#1 x Northern Light

 

 

nirvana seminka konopi

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi