Afgooey

Afgooey

Odrůda konopí Afgooey se až donedávna šířila pouze ve formě klonů, takže si ji mohli vyzkoušet pouze vybraní pěstitelé. Díky klukům ze SeedBanky Strain Hunters si však nyní můžete vypěstovat tohoto vysoce produktivního Afghánce i ve vaší zahrádce, pěstírně nebo skleníku.

Afgooey je indika-dominantní hybrid s průměrným vzrůstem, který se časem vyvine do podoby hustého keře se silným stonkem i větvemi. Dá se dobře pěstovat venku i uvnitř a velmi dobře snáší pěstební techniky SOG i ScrOG. Je to velice výnosné konopí, které v ideálních podmínkách produkuje přímo obrovské výnosy. Když ho například budete pěstovat v hydroponickém systému pod 1 000 W HPS lampou, může získat až 900 gramů špičkové marihuany na jeden metr čtvereční. Na své velké, hruškovitě tvarované a velmi lepkavé palice přitom budete čekat pouhých 8 týdnů od začátku fáze kvetení. Pokud budete pěstovat Afgooey venku a budete ho řádně prořezávat, tak jeho výnos pravděpodobně přesáhne mýtický limit 1 000 gramů na jednu rostlinu.

Tento konopný zázrak se může kromě svého senzačního výnosu pochlubit i velice intenzivním aroma tropického ovoce, ve kterém dominují vůně pomerančů a citronů. Chuť pak má zpočátku zemitou, jako pravý afghánský haš, ale po výdechu vám na patře zůstane silná ovocná příchuť tropického ovoce.

Je to velice silné konopí, které vás dokáže zhulit takřka okamžitě a to na hodně dlouhou dobu. Buďte připraveni na intenzivní cerebrální efekt, který je velmi opojný, kreativní, ale i jaksi matoucí, téměř až chaotický. Takovýto efekt rozveselí i tu nejtrudnomyslnější mysl a osvobodí ji od všech depresivních myšlenek.

nabídka Strain HuntersFeminizované3 kusy 534 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované5 kusů 764 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované10 kusů 1299 
spinner

Popis

Prodej semínek konopí od strain huntersAfgooey

Genetika: Afghan X Maui Haze (70% indica / 30% sativa)

Doba květu: 8 týdnů

Obsah THC: vysoký

Výnos: až 1000 gramů na rostlinu při pěstování venku

Efekt: extrémně silný, cerebrální, matoucí, opojný, kreativní, ale chaotický

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí