Big Tooth

Big Tooth je excelentní odrůda marihuany, která má vysokou odolnost vůči škůdcům a i přes svůj menší vzrůst dokáže vyprodukovat super velké výnosy.

Tato výborná rostlinka vznikla ze tří bezejmenných konopných odrůd – afghánské indiky, havajské sativy a nepálské odrůdy. Výsledkem je skutečně úžasné konopí s velkou hlavní palici, která se z rostliny tyčí jako velký vlčí tesák (anglicky Big Tooth), takže pěstitelé ze Strain Hunters zvolili název Big Tooth opravdu opodstatněně.

Big Tooth je lehce indika-dominantní hybrid, který má potenciál vyprodukovat až 900 gramů vysoce kvalitního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru za 8 až 9 týdnů kvetení v interiéru, pokud je pěstován pod 1000 W lampou. Venku pak k dosažení plné dospělosti potřebuje ještě jeden týden navíc a je z něj možné sklidit až 1 kilogram obřích palic.

Jak už tu bylo zmíněno, Big Toothparádní odolnost proti škůdcům a dorůstá střední velikosti. Vyvíjí neuvěřitelně velké a podlouhlé palice ve tvaru velkého tesáku nebo liščího ocasu, plné pestíků a hustě posypané pryskyřičnými krystaly. Vůně zralé rostliny připomíná pálivé koření a chilli papričky s chemickou příchutí. Kouření řádně vysušených palic naplní vaše ústa chutí koření s bylinnými a květinovými tóny.

Co se efektu týče, ten se projevuje ve střídavých vlnách, nabíhá téměř okamžitě a je poměrně intenzivní. Samotný účinek je komplexní a velmi dobře vyvážený. Vlny energie protékají vaším tělem i mozkem, a zároveň cítíte uvolňující a tělo otupující účinky. Big Tooth také působí jako perfektní antidepresivum a silně zvyšuje chuť k jídlu.

 

nabídka Strain HuntersFeminizované3 kusy 450 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované5 kusů 624 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované10 kusů 999 
spinner

Popis

Prodej semínek konopí od strain hunters

Big Tooth

Genetika: Afghan X Hawaiian Sativa X Nepalese (60% indika / 40% sativa)

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: střední

Výnos: až 1000 gramů na rostlinu

Efekt: intenzivní, komplexní, dobře vyvážený

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí