caboose

Caboose

Caboose (speciální služební vůz ve vlakové soupravě, jenž se v USA používal až do 80. let) je pro konopnou odrůdu poněkud podivné jméno, ale když se nad ním nakonec zamyslíte, zjistíte, že je velice trefné. Caboose totiž vznikl křížením legendárního Salmon Creek Big Budu s původní odrůdou Trainwreck a je to špičkový prostředek ke stimulaci chuti k jídlu. Díky Trainwrecku má Caboose také krásně fialové a načervenalé zabarvení, které se v některých fenotypech často projevuje.

Tento indika-dominantní konopný hybrid má poměrně nízkou a kompaktní strukturu, ale vyvíjí silné boční větve, díky kterým má potenciál vyprodukovat až 1 kg parádního konopí na jednu rostlinu (při pěstění venku), respektive 900 gramů na metr čtvereční (v interiéru). Proto se také o tento model velice zajímají komerční pěstitelé.

Caboose je připraven ke sklizni za pouhých 8 týdnů od počátku doby kvetení a může se pochlubit i extrémně vysokou produkcí pryskyřice. To je další výjimečná vlastnost, kterou ocení všichni výrobci konopných extraktů. Správně usušené a vytvrzené palice pak mají příjemně sladkou vůni Kushe, ale se slanými, téměř až kovovými podtóny. Při kouření Caboose si pak vaše patro vychutná minerální, mírně chemickou chuť.

Efekt má silný a pocítíte ho takřka ihned po vydechnutí vašeho prvního pořádného hitu. Předtím, než se vaše tělo ponoří do moře otupělosti, převede efekt vaši mysl přes řeku deprese a apatie. Caboose sice nemá motivační nebo kreativní účinek, ale výborně se hodí pro relaxaci, flákání a sledování filmu.

nabídka Strain HuntersFeminizované3 kusy 534 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované5 kusů 764 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované10 kusů 1299 
spinner

Popis

Prodej semínek konopí od strain huntersCaboose

Genetika: Trainwreck X Salmon Creek Big Bud (70% indika / 30% sativa)

Doba květu: 8 týdnů

Obsah THC: vysoký

Efekt: silný stoner, nejprve trippy a poté uklidňující

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

THC

CBD