Skunk Auto

Skunk Auto je v podstatě ten starý dobrý Skunk ze staré školy, ale s novým kabátem. Kluci ze Strain Hunters totiž překřížili původní Skunk s odrůdou Ruderalis z Kazachstánu a výsledkem je výborný automat, co vykazuje opravdu nebývalou produktivitou. Pod 1000 W lampou a se správným množstvím živin z něj můžete získat až 800 gramů konopí na metr čtvereční!!!

Tento samonakvétací Skunk se rychle formuje již během prvních dvou týdnů růstu a vyvíjí značně silné boční větve. Výsledná robustní rostlina pak ve finále dosáhne výšky 90 až 120 cm. Květy se vyvíjejí pomaleji během prvních týdnů kvetení, ale jak se začne blížit čas sklizně, palice znenadání dorostou velice rychle. Celý růstový proces od vyklíčení až po plně vyzrálou rostlinu pak trvá pouze 9 týdnů.

Skunk Auto má také velmi intenzivní vůni i chuť se silnou zemitou notou s karamelovým pozadím. Obsah THC sice nemá příliš vysoký, ale samotný efekt se velice podobá původnímu Skunku, je velice silný a vyvolává intoxikaci téměř ihned po vydechnutí prvního obláčku kouře. Ze začátku pocítíte silný cerebrální účinek, který následně přejde v příjemný a dlouhotrvající pocit tělesného uvolnění.

Je to prostě špičkový a silný automat s parádním výnosem.

nabídka Strain HuntersSamokvetoucí3 kusy 449 
spinner
nabídka Strain HuntersSamokvetoucí5 kusů 624 
spinner
nabídka Strain HuntersSamokvetoucí10 kusů 1074 
spinner

Popis

Prodej semínek konopí od strain huntersSkunk Auto

Genetika: Skunk X Ruderalis (10% ruderalis / 60% indika / 30% sativa)

Doba růstu: 9 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: střední

Výnos uvnitř: až 800 gramů na metr čtvereční

Venkovní výnos: 80 až 100 gramů na rostlinu

Výška: 90 – 120 cm

Efekt: silný, dlouhotrvající, cerebrální i tělesný

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Výnos

,

THC

,

CBD

Léčivé konopí