Strawberry Banana auto

Strawberry Banana auto

Strawberry Banana Auto je samonakvétací konopný hybrid s opravdu působivými vlastnostmi. Dorůstá vysoké výšky, na automat produkuje extrémně vysoké výnosy a obsahuje skoro neuvěřitelných 27% THC..

Díky samonakvétací genetice se o sebe Strawberry Banana Auto víceméně postará sama, takže během celého pěstebního cyklu nebude vyžadovat žádný větší zásah. Tato konopná holka se hodí pro pěstování venku i uvnitř a bude se jí dobře dařit téměř v jakémkoli prostředí, na které si jen vzpomenete. Má však tendenci růst trochu do výšky, takže pokud její růst nebudete nijak ovlivňovat, může její výška přesáhnout i 150 cm. Je to také neobvykle výnosný automat, který dokáže v interiéru vyprodukovat až 600 gramů velice silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Ti, kdo pěstují venku, mohou očekávat až 250 gramů na jednu rostlinu. To jsou opravdu fenomenální výnosy i pro samonakvétačku této velikosti.

Jakmile budou její palice posbírané, usušené a vytvrzené, začnou konečně odhalovat svůj lákavý a velmi zajímavý chuťový profil. Pokud máte rádi sladké konopí, budete model Strawberry Banana Auto přímo milovat. Bohaté terpenové výpary naplní vzduch lákavou vůní sladkých jahod, banánů a žvýkaček, kterým je téměř nemožné odolat. Jak už tu bylo zmíněno, Strawberry Banana Auto obsahuje extrémně vysoký obsah THC a vyvolává velice silný pocit štěstí a euforie, který se dostaví takřka okamžitě po prvním hitu. Je to dobře vyvážený hybrid s lehkou dominancí Sativy, který jistě osloví všechny milovníky chutného a silného konopí.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 828 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1272 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2312 
spinner

Popis

Genetika: Strawberry Banana auto

Doba růstu: 10 až 11 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 200 až 250 gramů na rostlinu

Obsah THC: 27%

Obsah CBD: 0-1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

,

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí