STRAWBERRY BLUE seminka 1

Strawberry Blue

Strawberry Blue jsou další konopná semínka z legendární kolekce SeedBanky World of Seeds, která oproti svým předchůdcům vynikají hlavně vysokým obsahem THC a super sladkou, ovocnou chutí.

Strawberry Blue je sativa-dominantní rostlina, která kvete 60 až 70 dní a produkuje nádherné shluky palic, jež obsahují přibližně 20 % THC. Pokud si tyto palice řádně vysušíte, budou mít příjemnou ovocnou vůni a jejich výjimečně sladké chuti, která nejvíce připomíná čerstvě natrhané jahody, se takřka nic nevyrovná. Je to ideální konopí pro všechny kuřáky, kteří rádi mlsají a hledají opravdu výjimečně sladké konopí.

Strawberry Blue byla vytvořena křížením pečlivě vybraných klonů odrůdy Strawberry s novým modelem z řady Blue Line. Díky tomu má tato sativa kratší dobu květu než její předchůdce. Strawberry Blue má také delší větve, takže se lépe hodí pro pěstování systémem SCORG nebo SOG a i její celkový výnos je o něco vyšší (až 500 gramů konopí na jednu rostlinu při pěstování venku). V našem podnebí by se však měla pěstovat spíše v interiéru, kde vám vyprodukuje 350 až 450 gramů velice lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

World of seeds semínka

nabídka World of Seeds3 kusyFeminizované 526 
spinner
nabídka World of Seeds7 kusůFeminizované 1052 
spinner
nabídka World of Seeds12 kusůFeminizované 1599 
spinner

Popis

World of seeds semínkaStrawberry Blue

Genetika: Strawberry X New Blue Line (75% sativa / 25% indika)

Doba květu: 60 až 70 dní

Obsah THC: 20 %

Výnos (vnitřní): 350 až 450 gramů na metr čtvereční

Výnos (venkovní): 350 – 500 gramů na rostlinu

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Léčivé konopí

Akce RQS konopi