Strawberry Cough

Strawberry Cough pochází ze Severní Ameriky, ale velkou oblibu si získala právě v Evropě. Je to chutné a voňavé konopí s vysokým obsahem THC a povzbuzujícím účinkem.

Feminizovaná semínka odrůdy Strawberry Cough se snadno pěstují, takže se hodí pro zkušené i začínající pěstitele. V interiéru kvetou přibližně 10 týdnů a venku dozrávají ke konci října. Proto se také v našem podnebí pěstují hlavně v interiéru či ve skleníku, aby je venku nezastihlo deštivé podzimní počasí.

Samotná rostlina Strawberry Cough je opravdová konopná krasavice, na kterou je radost pohledět. Má kuželovité palice typické pro sativy, které jsou však zároveň pevné a hutné. Odrůda Strawberry Cough vám také nabídne unikátní kombinaci účinků a chutí, po které touží každý konopný fajnšmekr. Její svěží vůně a lahodně sladká jahodová chuť vám vždy zaručeně vykouzlí úsměv na tváři.

Tato špičková marihuana se proslavila svými povzbuzujícími účinky a schopností podněcovat tvořivé myšlení. Strawberry Cough vás tak může provázet při překonávání výzev všedního dne i při zvládání složitějších úkolů, které mohou vyžadovat značnou dávku kreativity a uměleckého ducha. Typický rauš tohoto modelu trvá několik hodin a hodí se jak pro běžné denní užívání, tak i pro příjemný večer trávený s přáteli či rodinou. Z léčebného hlediska se pak nejčastěji využívá k mírnění úzkosti a stresu.

nabídka Dutch PassionFeminizované5 kusů 1090  763 
spinner
nabídka Dutch PassionFeminizované10 kusů 1990  1393 
spinner

Popis

Strawberry Cough

Genetika: 20% indika / 80% sativa

Doba květu: 9 až 10 týdnů

Kdy sklízet venku: 16. až 31. října

Výnos: průměrně 400 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 15 až 20 % THC

Hlavní rysy:

  • Nenáročná sativa se skvělým raušem.
  • Robustnost a houževnatost – můžete ji snadno pěstovat metodami SOG i SCROG.
  • Kuželovité palice typické pro sativy, které jsou zároveň pevné a hutné.
  • Obdivuhodná produkce trichomů.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Výška

,

Nároky

Výnos

THC

,

CBD