Strawberry Pie auto

Strawberry Pie auto

Pestrobarevné palice, obrovská síla, příchuť lesních plodů a pečiva… Co víc si od samonakvétací Indiky přát? No, ať už se ptáte, nebo ne, Strawberry Pie Auto vás ještě zaujme rychlým růstem a vynikajícím výnosem.

Strawberry Pie Auto je samonakvétací hybrid původní odrůdy Strawberry Pie, jenž byla zkřížena s jemně vyladěnou genetikou Ruderalis. Tato rostlina je proslulá svým bezproblémovým růstem a hodí se pro pěstování uvnitř i venku. Strawberry Pie Auto je krásně kompaktní a dorůstá výšky kolem jednoho metru, takže se hodí pro všechny pěstitele co hledají nenápadnou rostlinu. Je to mimořádně spolehlivá a rychlá odrůda, jejíž sklizeň bude připravena již za 9 týdnů od vyklíčení semen. Po dozrání můžete očekávat značné výnosy až 550 gramů na metr čtvereční pěstebního prostoru (v interiéru).

Strawberry Pie (Jahodový koláč) je navíc velice chutná marihuana, která voní i chutná jako pravý jahodový koláč. Stačí jedno dlouhé přičichnutí a zachytíte vůni skunku, sladkých jahod a náznaky borovice s bylinnými podtóny. Strawberry Pie Auto navíc obsahuje až 26% THC, čímž se řadí, co se účinnosti tyče, mezi nejsilnější samonakvétačky. Díky tomu vám bude stačit jen několik šluků, aby jste si plně vychutnali její příjemně uvolňující efekt s kreativním účinkem, jenž vás nepřiková k pohovce jako klasická Indika.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 1035 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1590 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2890 
spinner

Popis

Genetika: Strawberry Pie auto

Doba růstu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 100 až 200 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 26%

Obsah CBD: 0-1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí