Nejlepší semena konopí Sucker Punch Auto

Sucker Punch

Sucker Punch je přímo zabijácky silná odrůda samonakvétacího konopí, která dokáže „složit“ i ty nejzkušenější kuřáky marihuany díky nejkvalitnější genetické linii, jež pochází ze špičkového klonu odrůdy Bubba Kush a nejprodávanějšího Candy Kushe. Tento model nepochybně patří mezi nejsilnější samonakvétací konopí, které můžete na trhu s konopím najít.

Tato indica-dominantní rostlina je primárně určena opravdu zkušeným kuřákům. Má klasicky štiplavou vůni Kushe a skvělou chuť čerstvě rozorané půdy s náznaky nafty. Po několika hitech se nakopne příjemně kořeněná příchuť Kushe, jež vytvoří velmi příjemný pocit na jazyku i v ústech.

Sucker Punch je nejen velmi silný, ale také se velmi snadno pěstuje, rychle roste a vydrží i o něco drsnější klimatické podmínky. Vzkvétá dobře v půdě i hydroponických systémech a je zvláště vhodný pro malé prostory, jako jsou slunné balkony nebo v květináčích na terase.

Sucker Punch je skutečný zabiják, který byste neměli nikdy podceňovat!

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 683  478 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 899  629 
spinner

Popis

Genetika: Bubba Kush x Candy Kush

Doba květu: 65 až 80 dní od vyklíčení semen

Výnos: 300 až 400 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 20 %

Obsah CBD: 0,8 %

 

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí