Nejlepší semínka marihuany Sugar Breath

Sugar Breath

Sugar Breath je nová indica a dominantní odrůda konopí od světoznámé SeedBanky Humboldt Seed. V USA je tak oblíbená, že se dostala do žebříčku deset nejlepších konopných rostlin.

Tato parádní konopná kráska plodí opravdu krásně kompaktní a husté palice, pokryté překrásně lesklými trichomy. Má také příjemně sladkou vůni a intenzivní chuť s náznaky borovice, kadidla, vanilky a skořice.

Sugar Breath má také extrémně vysoký obsah THC až (26%), takže navozuje super silný a dlouhotrvající efekt, který vás hned tak z gauče nepustí. Rozhodně to není nic pro slečinky! 🙂

Tato parádní, indica dominantní semínka špičkové kvality, se dají pěstovat venku i uvnitř a kvetou 60 až 65 dní. Při pěstění v interiéru můžete očekávat parádní výnos 450 až 600 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud se je rozhodnete pěstovat venku, měli bychom vás upozornit na to, že mohou vyrůst až 4 metry na výšku a vyprodukovat až skoro neuvěřitelných 2500 – 3000 gramů extrémně silného konopí na jednu rostlinu. Těchto titánských výnosů však rostlina dosáhne jen v opravdu teplém počasím, a u nás se proto u tohoto modelu pro venkovní pěstění doporučuje velký skleník.

nabídka Humboldt3 kusyFeminizované 765 
nabídka Humboldt5 kusůFeminizované 1249 
nabídka Humboldt10 kusůFeminizované 2399 

Popis

Genetika: Do-Si-Dos x OGKB

Humboldt seeds semena konopí

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

Genetika

Doba květu

Výška

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

CBD