Semena silné a výnosné marihuany - Super Malawi Haze

Super Malawi Haze

Super Malawi Haze je takřka čistá sativa, jež vychází z genetické linie Nevil’s Haze, vybranou samotným Nevillem na konci 80. let minulého století. Je to extrémně energický a vysoce produktivní superhybrid, který vás ohromí svými obrovskými palicemi, a který dorůstá monumentálních rozměrů. Tato konopná holka obsahuje až 28 % THC, má sladce dřevitou příchuť s příměsí kadidla a její efekt vyvolává cerebrální, kreativní, energický, dlouhotrvající a meditativní účinek.

Také produkuje velmi vysoké výnosy, ale díky delší době kvetení se v našem chladnějším podnebí hodí pouze pro pěstování v interiéru, nebo ve skleníku. Přestože má Super Malawi Haze polyhybridní genetiku, je poměrně variabilní a produkuje 3 hlavní fenotypy, které si popíšeme:

  • Nevil’s Haze fenotyp – velmi konzistentní fenotyp, jenž má ty nejlepší vlastnosti původního Nevil’s Haze. Je doslova „napumpovaný steroidy“, má obrovské výnosy a produkuje extrémně pryskyřičnaté palice. Je snadno rozpoznatelný podle dlouhých načervenalých pestíků a podle nezaměnitelné sladce květinové vůni. Kvete 85 až 90 dní.
  • Malawi fenotyp – tento africký fenotyp má enormní sílu a produkuje ohromující množství hustých a pryskyřičných palic. Má dřevitou vůni, typickou pro rostliny Malawi Killer a velice silný efekt. Kvete přibližně 85 dní.
  • Téměř čistá Haze fenotyp – poměrně vzácný fenotyp (méně než 10 %), který má velmi vysokou strukturu tropických sativ. Je méně produktivní, a také je o dost slabší než předchozí fenotypy, ale na druhou stranu může být velmi zajímavá pro pěstitele, jenž hledají zajímavé genetické rekombinace téměř čistého Haze. Kvete 90 až 120 dní.
nabídka AceFeminizované1 ks 426 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 1125 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1744 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 989 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1744 
spinner

Popis

Super Malawi Haze

Genetika: Nevil’s Haze X Malawi Killer (90% sativa / 10% indika)

Doba kvetení: 85 až 120 dní

Kdy sklízet venku: listopad/prosinec

Obsah THC: 23 až 28 %

Obsah CBD: méně než 0,15 %

Výnos: velmi vysoký

Příchuť: Haze, kadidlo, sladká, dřevitá

Efekt: cerebrální, kreativní, energický, dlouhotrvající, meditativní, výkonný, stimulující

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi