Výnosný konopný automat Sweet Amnesia Haze XL Auto

Sweet Amnesia Haze XL Auto

Konopná semínka Sweet Amnesia Haze XL Auto pochází ze čtvrté generace samonakvétacích semen, které se vyznačují krátkou dobou růstu, vysokou účinností a brutálním výnosem.

K vývoji této konopné odrůdy byl použit slavný klon Amnesia Haze známý pod přezdívkou „Cordobesa“, jenž byl zkřížen se špičkovým klonem S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto, jenž je oblíbená pro svou lahodně sladkou a delikátní chuť.

Díky této kvalitní genetice má S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto nečekaně složitou chuť, která je opravdu vynikající. Ucítíte v ní lahodně sladkou a příjemně štiplavou příchuť kadidla s nádechem citronu, dřeva a ořechů.

Jak už tu bylo zmíněno, S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto je opravu mimořádně produktivní sativa-dominantní rostlina, která dorůstá poměrně vysokých výšek (na automat). Tato konopná holka dokáže vyprodukovat až 200 gramů velice silného konopí na jednu rostlinu. Její palice jsou krásně husté, vysoce aromatické a obsahují až 20 % THC.

Toto špičkové konopí vyvolává velice silný efekt, který je příjemně povznášející a výborně zlepšuje náladu. Proto ho také můžeme vřele doporučit všem milovníkům sativ.

 

sweet-seeds-growmart

nabídka Sweet Seeds25 kusůSamokvetoucí 2699 
spinner
nabídka Sweet Seeds100 kusůSamokvetoucí 9499 
spinner
nabídka Sweet Seeds3 kusySamokvetoucí 564 
spinner
nabídka Sweet Seeds5 kusůSamokvetoucí 939 
spinner

Popis

Genetika: Amnesia Haze X S.A.D. Sweet Afgani Delicious Auto

Doba růstu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: uvnitř 400 až 600 gramů na metr čtvereční / venku 50 až 200 gramů na rostlinu

Obsah THC: 15 až 20 %

Obsah CBD: 0,5 %

Sweet Seeds cannabis semena

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Doba květu

Nároky

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí