Novinka - semena marihuany Sweet Cheese XL Auto

Sweet Cheese XL Auto

Sweet Cheese XL Auto je nejžhavější novinka od vyhlášené SeedBanky Sweet Seeds.

Tato samonakvétací, sativa-dominantní odrůda konopí, je již třetí generací vysoce oblíbené odrůdy Sweet Cheese Auto.

Sweet Cheese XL Auto byla vyvinuta v rámci výběrového programu, ve kterém se po několik generací šlechtí vysoce kvalitní vzorky původní odrůdy Sweet Cheese Auto.

Tato nejnovější genetika produkuje vyšší rostliny než její předchůdci a přitom si stále zachovává svou sílu, lahodnou chuť i vysokou produkci pryskyřice.

Sweet Cheese XL Auto má charakteristickou intenzivní vůni zralého sýra a pozoruhodně lahodnou sladkou chuť s náznaky kořeněného sýra a jemného citrónu.

Také má vysoký obsah THC (15 – 20%) a navozuje silný a dlouhotrvající účinek. Vyvolává parádní euforii a příjemný pocit uvolnění.

Tato špičková semínka samonakvétacího konopí můžete snadno pěstovat venku i uvnitř a budou připravena ke sklizni za pouhých 8 týdnů od vyklíčení.

V interiéru dorůstají výšky 75 – 120 cm a dokáží vyprodukovat 350 až 600 gramů velmi chutného a silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Pokud je budete pěstovat venku, mohou vám za dostatku světla vyrůst až do výšky 140 cm a vyprodukovat 60 až 190 gramů na jednu rostlinu.

 


sweet-seeds-growmart 

nabídka Sweet Seeds25 kusůSamokvetoucí 2699 
spinner
nabídka Sweet Seeds100 kusůSamokvetoucí 9499 
spinner
nabídka Sweet Seeds3 kusySamokvetoucí 539 
spinner
nabídka Sweet Seeds5 kusůSamokvetoucí 860 
spinner