Semena velmi silné marihuany Sweet Zombie

Sweet Zombie

Přestože si většina pěstitelů doma pěstuje konopí hlavně kvůli vysokému obsahu THC či CBD, existuje i mnoho konopných nadšenců, kteří dávají přednost krásným a zajímavě zbarveným rostlinám. Například nová konopná odrůda Sweet Zombie od SeedBanky Expert Seeds je dokonalým příkladem výjimečně krásné konopné odrůdy.

Tato konopná dáma má totiž na svých palicích i listech esteticky ohromující černé, oranžové a fialové zabarvení. Díky těmto jedinečným vizuálním vlastnostem vynikne Sweet Zombie v jakékoli pěstební místnosti či outdoorové plantáži a dá svému pěstiteli příležitost ohromit své přátele, jenž provede po své krásně rozkvetlé zahrádce. Také je to dokonalý příklad genetické rozmanitosti konopných rostlin.

Tato unikátní krasavice je navíc téměř stoprocentně čistá indika, která obsahuje až 23,1 % THC a vzešla ze zajímavého šlechtitelského projektu, zahrnujícího mateřské odrůdy Black Domina a Zombie Virus. Tento ambiciózní projekt se však nesoustředil pouze na výsledný vzhled, takže Sweet Zombie produkuje i vysoké výnosy a má působivě silný efekt.

Sweet Zombie extrémně silný účinek, který vyvolá hlubokou relaxaci a příjemnou euforii. Je to skvělý model na večer, kdy se budete chtít tulit ke svému partnerovi, společně sledovat filmy nebo se zapojit do hluboké konverzace. Sweet Zombie je také vysoce efektivní při léčbě bolestí všeho druhu a umí perfektně navodit klidný a ničím nerušený regenerační spánek.

Sweet Zombie také nabízí obrovské výnosy po krátkém období květu, čímž se umí zavděčit i komerčním pěstitelům. Pokojové rostliny jsou schopny dosáhnout výnosů 650 až 750 gramů na metr čtvereční, zatímco venkovní plodiny jsou schopny vyprodukovat až 1200 gramů špičkového konopí na jednu rostlinu.

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 686 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1039 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 1888 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Black Domina X Zombie Virus (indica 95 %, sativa 5 %)

Doba květu uvnitř: 49 až 55 dní

Kdy sklízet venku: v září

Výnos uvnitř: 650 až 750 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 1200 gramů na rostlinu

Obsah THC: 23,1 %

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí