Samokvetoucí semena konopí Sweet ZZ Auto

Sweet ZZ Auto

Sweet ZZ Auto je průkopnická odrůda samonakvétacího konopí, která praktický nemá konkurenci co se týče její síly, chuti a výnosu.

Začínající pěstitelé konopí si často pořizují samonakvétací odrůdy, jelikož se velice snadno pěstují, nicméně pokročilí pěstitelé si pořizují spíše feminizované modely, kvůli lepší návratnosti jejich investice (mají celkově vzato vyšší výnos). Odrůda Sweet ZZ Auto však dokáže uspokojit jak začátečníky, tak i pokročilé pěstitele, protože se velice snadno pěstuje a její vysoký výnos může konkurovat i feminizovaným odrůdám.

Zkušeným pěstitelům ze SeedBanky Royal Queen Seeds se prostě podařilo vytvořit něco, co svět samonakvétacích konopných odrůd dosud neviděl. Sweet ZZ Auto má kromě vysokého výnosu také vynikající chuť, kterou zdědila po odrůdě Zkittlez. Tato úžasná chuť, která získala odrůdě Zkittlez hned několik ocenění v konopných soutěžích, má totiž ten správný říz a je naprosto dokonalá.

Co se účinku týče, Sweet ZZ Auto obsahuje až 18 % THC a vyvolává silně sedativní efekt, který dokáže perfektně zahnat úzkost i stres. S tímto skvělým rekreačním modelem se budete moci opravdu dokonale uvolnit. Objednejte si dobré jídlo, pusťte si zajímavý film a nechte realitu skutečného světa daleko za sebou.

nabídka Royal Queen3 kusySamokvetoucí 707 
spinner
nabídka Royal Queen5 kusůSamokvetoucí 1059 
spinner
nabídka Royal Queen10 kusůSamokvetoucí 1915 
spinner

Popis

Genetika: Sweet ZZ X Diesel Auto

Doba růstu: 8 – 9 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 350 až 400 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: až 18 %

Obsah CBD: méně než 1 %

Efekt: silný, omamný

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Doba květu

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí