Kvalitní semínka lahodné marihuany Sweet'n Sour Indoor

Sweet’n Sour Indoor

Sweet’n Sour Indoor je sativa a dominantní konopná rostlina, která byla speciálně vyšlechtěna pro pěstění v interiéru. Má vysoký obsah THC, parádní výnos a naprosto božskou chuť.

Její velmi jemné aroma připomíná čerstvě natrhanou kytici květin a v její chuti rozeznáte citrus, ananas i grapefruit.

Sweet’n Sour Indoor navozuje silný efekt s vysoce psychoaktivním účinkem. Již pár hitů vám výrazně zlepší náladu a po pár dalších se budete chichotat několik následujících hodin.

Tato parádní konopná holka dorůstá průměrné výšky kolem jednoho metru, vyžaduje jen málo živin a produkuje nádherné palice, které jsou díky vysokému obsahu pryskyřice na povrchu tak bílé, až si budete myslet, že nastaly Vánoce 🙂

Semínka konopí této konopné krasavice kvetou 8 až 9 týdnů a dokáží vyprodukovat až 600 gramů báječného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

 

Genetika: Mexican Haze x Princess x Skunk no.1 x Hawaiian Sativa

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 529 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 799 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Akce RQS konopi