Nová semena Ganji -Thai Chi

Thai Chi

Thai Chi je nový asijský hybrid, který určitě potěší všechny milovníky sativ ze „staré školy“. Vznikl křížením thajské sativy ze severozápadní provincie Chiang Mai a elitního klonu vaší oblíbené odrůdy Kali China.

V tomto sativa-dominantním hybridu naleznete ty nejlepší vlastnosti legendárních thajských odrůd (extrémní vitalita, dobré větvení, vysoká odolnost proti plísním, a samozřejmě prvotřídní efekt s velmi euforickým účinkem), a to dokonce i v zeměpisných šířkách daleko od rovníku, kde závěrečná fáze kvetení probíhá za nízkých teplot, či za doprovodu občasného deště. Thai Chi navíc často získává krásné načervenalé (někdy dokonce až černé) zabarvení, pokud dozrává při nízkých teplotách.

Thai Chi kvete jen 10 až 11 týdnů a produkuje krásně pryskyřičnaté palice s rafinovaným terpenovým profilem. Tento autentický F1 hybrid má průměrný výnos, pokud se pěstuje ve stísněném interiéru, ale venku, kde není nijak omezován, má vysoký potenciál vyprodukovat parádní výnosy.

Toto pravé thajské konopí voní po přírodním kadidlu s příměsí santalového dřeva a vyvolává vynikající efekt, jenž vám zaručeně pozvedne náladu. Je to vynikající tráva, která nezpůsobuje ani paranoiu, ani nervozitu a výborně se hodí do společnosti. Také se často užívá před meditací, protože umí vytvořit vyváženou a osvícenou introspekci.

 

nabídka AceFeminizované1 ks 426 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 1125 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1744 
spinner

Popis

Thai Chi

Genetika: Chiang Mai Tha X Kali China #4 (70% sativa / 30% indika)

Doba kvetení: 65 až 77 dní

Kdy sklízet venku: koncem října

Obsah THC: 16 %

Obsah CBD: 0,1 %

Výnos: vysoký

Příchuť: ovocná, kyselá, santalové dřevo

Efekt: cerebrální, energický, povznášející, povzbuzuje k socializaci

 

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi