Nové semínka Ganji - Thai x Panama

Thai x Panama

Thai x Panama je 100% sativa-dominantní hybrid, jenž vznikl křížením vynikající thajské sativy Chiang Mai s rafinovanou elitní odrůdou Panama Goddess desáté generace. Díky tomu má výsledná genetika parádní citrusovou přichuť a prvotřídní euforický efekt se silně psychedelickými účinky.

Tato vysoká, energická a dobře rozvětvená rostlina se vyznačuje elegantní tropickou strukturou a vysokým výnosem. Také má krásně pryskyřičnaté palice s vysokým obsahem terpenů a THC (až 18 %). Tato divoká thajská genetika se navíc může pochlubit výrazně zkrácenou dobou kvetení, takže se dá pěstovat i v zemích vzdálenějších od rovníku. V našem chladnějším podnebí se však hodí spíše jen do interiéru, nebo do skleníku.

Pokud hledáte lahodnou sativu se silně euforickým, psychedelickým a příjemně zasněným účinkem, pak je model Thai x Panama pro vás přesně to pravé. Navíc se výborně hodí na výrobu konopných extraktů té nejvyšší kvality.

nabídka AceFeminizované1 ks 426 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 1125 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1744 
spinner

Popis

Thai x Panama

Genetika: Chiang Mai Thai X Panama Goddess (100% sativa)

Doba kvetení: 84 až 91 dní

Kdy sklízet venku: koncem října/začátkem listopadu

Výnos: vysoký

Obsah THC: 14 až 18 %

Obsah CBD: 0 %

Příchuť: krémová, citronová, limetková, kořeněná, vanilková, dřevitá

Efekt: cerebrální, meditativní, psychedelický, povznášející

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi