Semena velice silného automatu Trans Siberian Auto

Trans Siberian Auto

Trans Siberian je jednou z nejsilnějších samonakvétacích odrůd, které můžete najít na současném trhu s konopím. Navíc to je opravdu nádherná rostlina, která má tak vysoký obsah pryskyřice, že vypadá, jako by ji právě zastihla sněhová vánice.

Tento špičkový automat vznikl křížením jednoho z nejoblíbenějších kmenů na světě: původního White Russiana a samonakvétací odrůdy Auto #1.

Výsledkem tohoto křížení je indica-dominantní rostlina, která se dá nejlépe popsat jako perfektní a jedinečná. Velice snadno se pěstuje, velmi rychle roste a obsahuje 19 až 22 % THC!!! 

Když si zakouříte Trans Siberian, můžete se těšit na velice silný efekt, který začíná hlubokým, uvolňujícím a omamným pocitem v těle i hlavě, jenž posléze sklouzne ještě o něco dál: do dlouhotrvajícího, mocného, ​​téměř až sedativního účinku.

Trans Siberian také výborně zahání deprese, úzkost, chronickou bolest a stres.

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 683  478 
spinner
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 899  629 
spinner

Popis

Genetika: White Russian x Auto #1

Doba květu: 65 – 70 dnů od vyklíčení

Výnos: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: 19 – 22 %

Obsah CBD: méně než 1 %

 

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí