Semena super silné marihuany RQS Triple G

Triple G

RQS Triple G je indika-dominantní konopné monstrum, které vzniklo křížením silných a slavných odrůd: Gorilla Glue a Gelato. Obě odrůdy jsou oblíbené po celém světě díky své obrovské síle, úžasné chuti a vysoké produktivitě.

Toto parádní konopí má lahodnou chuť, která připomíná čokoládu smíšenou s lesními plody a sladkým cukrovím. Její silné aroma je lehce zemité s nádechem koření a motorové nafty.

RQS Triple G je schopná vyprodukovat obrovské palice s masivním množstvím THC, jejíž sladká chuť vás pohladí na duši i těle. Tento psychoaktivní nektar může obsahovat až 26 % THC a téměř okamžitě pošle vaši mysl přímo do nebes. I zkušení kuřáci pocítí okamžitý nával euforie, který se zabydlí ve vašem centrálním nervovém systému na velice dlouhou dobu.

Dejte si však pozor, i když jsou tyto pocity velice příjemné, u nezkušených kuřáků mohou způsobit pocit úzkosti. Pokud však její účinky zvládnete, můžete se těšit na úžasnou cestu plnou kreativity a rozjímání.

Triple G má také obrovský terapeutický potenciál a může vám pomoci ulevit od symptomů mnoha nemocí. Pokud trpíte ztrátou chuti k jídlu, insomnií či chronickou bolestí, pak tato odrůda určitě stojí za vyzkoušení.

nabídka Royal Queen3 kusyFeminizované 899 
spinner
nabídka Royal Queen5 kusůFeminizované 1379 
spinner
nabídka Royal Queen10 kusůFeminizované 2379 
spinner

Popis

Genetika: Gorilla Glue 4 X Gelato 33

Doba květu: 8 – 9 týdnů

Výnos: 525 až 575 gramů na metr čtvereční

Obsah THC: až 26 %

Obsah CBD: méně než 1 %

Efekt: velmi silný efekt, který zřetelně stoupá do hlavy

 

 

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

Genetika

Pěstování

,

Doba květu

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí