Světová konopná semena Tropicanna Banana

Tropicanna Banana

Tropicanna Banana je další lákavý přírůstek do kolekce lehce sativa-dominantních hybridů od zavedené SeedBanky Barney’s Farm. Tato parádní konopná rostlina se vyznačuje svěží ovocnou chutí, nekompromisní silou a vynikajícím výnosem.

Tento lahodný hybrid s lákavou tropickou vůní vznikl křížením oblíbené odrůdy Tropicanna (Girl Scout Cookies X Tangie) a Banana Kush. Výsledkem je velice energická rostlina, která kvete přibližně 70 dnů a je schopná vyprodukovat až neuvěřitelně vysoké výnosy. V interiéru dorůstá výšky kolem jednoho metru a vyprodukuje až 700 gramů marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru. Pokud si ji zasadíte venku, bude připravena ke sklizni zhruba v polovině října a vynese vám až 2 kg konopí na jednu rostlinu.

Tropicanna Banana se navíc velice snadno pěstuje, takže její masivní sklizně jsou přístupné i pro začínající pěstitele. Nejčastěji se pěstuje venku, protože má vysokou odolnost vůči plísním, botrytidě, padlí i roztočům. Tropicanna Banana je navíc velice silná marihuana, která obsahuje až 25 % THC a vyvolává velmi působivý psychoaktivní efekt s mimořádnou terapeutickou hodnotou. Při kouření zprvu pocítíte výrazný posun vaší synaptické aktivity: úzkost, strach i špatná nálada se rozplyne jako pára nad hrncem a postupně je nahradí pocit hlubokého rozjímání a úžasu. Samotný efekt je zpočátku převážně povznášející a stimulující, ale později vás pěkně uklidní a příjemně uvolní celé tělo i mysl.

nabídka Barneys FarmFeminizované3 kusy 899 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované5 kusů 1399 
spinner
nabídka Barneys FarmFeminizované10 kusů 2599 
spinner

Popis

Tropicanna Banana

Genetika: Tropicanna (GSC X Tangie) X Banana Kush (60% sativa / 40% indika)

Doba kvetení: 65 až 70 dní

Kdy sklízet venku: v polovině října

Výnos v interiéru: až 700 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 2000 gramů na jednu rostlinu

Obsah THC: 22 až 25 %

 

barneys-farm-growshop-growmart

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

,

Pěstování

,

Nároky

Výška

,

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí