Vaporizer-Mighty-growshop-growmart
Vaporizer-Mightymighty-kompletVaporizer-mighty-displayMighty-VaporizerStorz & Bickel- original logo-growmartMighty-vaporizer-growmart

Vaporizer Mighty

Přenosný vaporizer Mighty od Německého výrobce Storz & Bickel, tenhle německý výrobce vyrobil nejslavnější vyporizer dneška Volcano. Viditelné tlačítka plus a mínus na osvíceném led displeji. Vaporizer Mighty ukazuje, velmi čitelně a aktuálně Vámi nastavenou teplotu. Vaporizér indikuje připravenost k inhalaci, dvěma krátkými vibracemi.

Vaporizer Mighty nabijí dvě Lithium Iónové bateriemi, které vám zaručí dlouhou životnost. Samozřejmostí balení je i adaptér, čímž lze použít vaporizér i s vybitýma bateriemi.

Princip vaporizeru Mighty, je úplně totožný jak o konkurence. Vaporizace na základě proudění horkého vzduchu, kombinovanou s kondukcí. Tepelné zahřívání poskytuje okamžitou a trvalou vaporizaci, zatímco kondukce zajišťuje, že se výpar tvoří již od první inhalace.

Plnící komora, která je plně integrována do vaporizéru, se plní bylinným materiálem. Což je usnadněno přiloženou plnící pomůckou. Na vaporizéru je nasazena chladící jednotka s náustkem. Chladící jednotka zabezpečuje ochlazení výparu a zajišťuje bohatou chuť a vůni.

Balení Vaporizeru Mighty obsahuje:

1 x Mighty vaporizer

1 x nabíječka

1 x Liquid pad

3 x sítka

1 x čistící kartáček

1 x drtička

1 x plnící pomůcka

1 x těsnící kroužky

1 x návod

Popis

[youtube video_id=“ydh1zgQ5auU“ width=“640″ height=“360″ ]
Výrobce

Určeno pro

Mobilita Vaporizéru

Použití

, ,

Barva