Nevšední semena maruhuany Venice Beach Afghan

Venice Beach Afghan

Venice Beach Afghan je velice populární rostlina konopí, která se snadno pěstuje a má silný efekt s pozoruhodným účinkem. Navíc produkuje vysoké výnosy a díky silnému vlivu genetiky OG Kush má pozoruhodnou vůni a velice silný efekt.

Tato výborná rostlina obsahuje až 20 % THC a je to z 25 % sativa a 75 % indica. Venice Beach Afghan je nízká a široká rostlina s krásně velkými palicemi, díky kterým produkuje velice solidní výnos i přes svou malou výšku. Není náchylná k chorobám ani plísním a kvete 7 až 8 týdnů.

Venice Beach Afghan má stejně jako OG Kush výbornou vůni připomínající benzín smíšený s ovocem a příjemně sladkou chuť. Kouř, který při kouření produkuje, je velice chutný a šetrný k vašemu krku. Efekt má silný a jedinečný. Kombinuje relaxační i povznášející účinek, který vás úžasně uvolní a přitom zůstanete kreativní.

Také je velice dobrým lékem proti bolestem a budete po ni spát jako nemluvně

nabídka KeraFeminizované1 kus 161  113 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 418  293 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 629  440 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1099  769 

Popis

Genetika: OG Kush x White Widow

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: 20 %

Unikátní vlastnosti:

  • Snadno se pěstuje
  • Silný a pozoruhodný efekt

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí