Semena krásné marihuany Violeta

Violeta

Violeta je krásný indica-dominantní hybrid od SeedBanky Ace Seeds, jenž před dozráním získává intenzivně fialové a načervenalé zabarvení.

Tato konopná kráska má kompaktní vzrůst s robustní strukturou a její nádherné palice mají velmi zajímavé ovocné aroma, které připomíná vůni lesních plodů.

Violeta vznikla křížením dvou fialově zbarvených odrůd: matka je Purple Malawi, velmi zvláštní africká sativa, která byla opylena elitním klonem Pákistan Chitral Kushe.

Tato parádní rostlina však není oblíbená jen pro svou krásu a úžasnou vůni. Obsahuje 12 – 17 % THC a navozuje výborně vyvážený efekt s příjemným a náladu-zlepšujícím účinkem.

Violeta je také velmi přizpůsobivá a dobře se pěstuje jak v teplém, tak i chladném podnebí.

Semínka konopí této konopné nádhery kvetou 8 až 9 týdnů a můžete je pěstovat jak venku, tak i v interiéru.

Pokud je vysadíte přímo na vaší zahrádce, budou připravena ke sklizni koncem září až začátkem října a ať už si je zasadíte venku či uvnitř, vyprodukují vám solidní výnosy.

nabídka AceFeminizované1 ks 256  179 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 689  482 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1079  755 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 728  510 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1389  972 
spinner

Popis

Genetika: Purple Malawi x Pakistan Chitral Kush elite 2002

THC: 12 – 17 %
CBD: 0.05 %
CBG: 0.83 %

Terpénový profil: obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství terpinolenu (35 %), střední množství alfa pinenu (19 %), limonen (18 %), beta pinen (15 %) a menší množství trans ocimenu, linaloolu a beta myrcenu. Sesquiterpenes: polovina beta caryophyllenu, následuje 32 % guaiolu a 17 % alfa humelenu.

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí