Washing Machine

Washing Machine (Pračka) je pravděpodobně nejžádanější konopná odrůda od SeedBanky Ripper Seeds. Je svěží, extrémně silná a vždy připravená dokonale vyčistit vaší hlavu od všech depresivních myšlenek.

Tato výjimečná konopná holka vznikla křížením původního klonu anglické odrůdy UK Cheese s vybraným vzorkem skvělého Bubba Kushe. Výsledkem je velice aromatická a pryskyřičná rostlina, která v interiéru kvete 60 až 65 dní a produkuje vysoce nadprůměrné výnosy.

Tato konopná pračka je katalogizována jako jeden z nejsilnějších výtvorů SeedBanky Ripper Seeds a perfektně vám uvolní celé tělo i mysl. Mějte však vždy na mysli, že je to extrémně silné konopí, určené hlavně pro zkušené kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC. Pokud si totiž nedáte pozor, může vás tento model přímo knokautovat. Je to však také perfektní lék na uvolnění svalů po těžké práci, nebo na zmírnění nepříjemných bolestí.

Pokud hledáte rychle účinkující marihuanu se super těžkým úderem a lákavou chutí, pravděpodobně nenajdete nic lepšího než Washing Machine od Ripper Seeds.

nabídka RipperFeminizované1 ks 159 
spinner
nabídka RipperFeminizované3 kusy 476 
spinner
nabídka RipperFeminizované5 kusů 777 
spinner

Popis

Ripper seeds logo

Washing Machine

Genetika: UK Cheese X Bubba Kush (80% indika / 20% sativa)

Doba květu: 60 až 65 dní

Obsah THC: vysoký

Výnos: vysoký

Ocenění: 2. cena na Bio CATFAC Cup 2015 a Tercer Premio Interior Copa THC 2016

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

Nároky

THC

CBD

Léčivé konopí

Ocenění