Bombastická semínka konopí Wedding Gelato

Wedding Gelato

Wedding Gelato je nový konopný hybrid s komplikovaným a zároveň fascinujícím rodokmenem, díky kterému má neuvěřitelně bohatou chuť a parádní účinek.

Má opravdu lahodně sladkou a lehce zemitou chuť s nádechem citrónu, vanilky a máty.

Wedding Gelato je velmi potentní konopná  odrůda, která obsahuje až 25% THC. Má velmi silný efekt s euforickým účinkem, který nastupuje rychle a tvrdě, takže na něj buďte připraveni.

Dokáže vás zcela zbavit všech stresujících myšlenek a dobře uklidňuje. Přesto to není model, který by vás na několik hodin uzamkl na pohovce. Právě naopak. Naplní vás energií, takže se budete moci svobodně toulat po nádherném venkovním prostředí.

Wedding Gelato produkuje krásné, silné a kompaktní palice, které se po vysušení budou podobat malým zeleným nugetům, plných koncentrované energie.

Tato parádní semínka konopí kvetou zhruba 60 dní a můžete je pěstovat jak venku, tak i uvnitř. V interiéru dokáží vyprodukovat 400 až 500 gramů velmi silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a pokud je budete pěstovat venku, vyprodukují vám přibližně 400 gramů na jednu rostlinu.

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 899 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 1399 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 2499 
spinner

Popis

Genetika: Wedding Cake x Gelato x Gelato 33

 

Seed banka

Doba květu

Genetika

Typ semínek

Balení semen

, ,

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí