Wedding Glue auto

Wedding Glue auto

Wedding Glue auto je sladké a zároveň velice silné konopí, jenž produkuje tolik pryskyřice, že vám při sklizni slepí prsty jako sekundové lepidlo. Tento neobvykle silný automat navíc dorůstá doslova obrovských rozměrů (na automat) a produkuje skvělé výnosy.

Tato jedinečná marihuana pochází ze SeedBanky FastBuds a její přesné genetické složení je přísně střeženým tajemstvím. Z jejího názvu lze však snadno odvodit že vznikla křížením slavných odrůd Wedding Cake a Gorilla Glue. Díky samonakvétacím vlastnostem je Wedding Glue auto snadno dostupná pro všechny pěstitele, jelikož se velice snadno pěstuje v interiéru, i venku. Je vnímavá, robustní a její extrémně lepkavé palice budou připraveny ke sklizni za pouhých 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen. Má také velice solidní výnos 450 až 550 gramů konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru v interiéru, nebo 100 až 150 gramů na jednu rostlinu při pěstování venku.

Díky svým extrémně pryskyřičným palicím se Wedding Glue Auto velmi často používá k výrobě vysoce kvalitních koncentrátů. Tento lehce Indika-dominantní hybrid má příjemně sladkou chuť připomínající ten nejlepší piškotový dort a obsahuje až 26 % THC !!.  Je to tudíž velice silná marihuana, která má převážně relaxační efekt s euforickým a zároveň příjemně uklidňujícím účinkem.

nabídka Fast Buds1 kusSamokvetoucí 379 
spinner
nabídka Fast Buds3 kusySamokvetoucí 828 
spinner
nabídka Fast Buds5 kusůSamokvetoucí 1272 
spinner
nabídka Fast Buds10 kusůSamokvetoucí 2312 
spinner

Popis

Genetika: Wedding Glue auto

Doba růstu: 9 až 10 týdnů od vyklíčení semen

Výnos: 100 až 150 gramů na rostlinu

Obsah THC: 26%

Obsah CBD: 0-1%

Semena konopí od americké seedbanky Fast Buds – semínka té nejlepší kvality

 

Seed banka

Balení semen

, , ,

Typ semínek

Genetika

,

Pěstování

,

Nároky

Doba květu

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí