Nejcennější konopná semena White Gold

White Gold

White Gold (bílé zlato) je výborně vyvážená konopná odrůda, která se vyznačuje silným efektem, vysokým výnosem a krátkou dobou květu. Nejdůležitější však je, že dává svým kuřákům přesně to, po čem nejvíce touží – příjemný pocit štěstí a radosti.

White Gold pochází z šlechtitelského projektu SeedBanky Expert Seeds, který zkoumal konopné odrůdy C99, Skunk a White Widow. Jejich spojením pak vznikl lehce sativa-dominantní konopný hybrid, který má opravdu parádně vyvážený efekt.

Toto „bílé zlato“ obsahuje až 20 % THC a vyvolává silný cerebrální efekt s energetickým, povznášejícím, dlouhotrvajícím a skvěle motivujícím účinkem. Pokud si ho zakouříte těsně před namáhavou sportovní aktivitou nebo dlouhou pěší túrou, pomůže vám získat potřebnou energii a zlepší vaše soustředění na daný úkol. Tyto mentální účinky postupem času slábnou, a nahrazují je relaxační účinky, které příjemně uvolní celé vaše tělo i mysl.

White Gold je prostě  snadno pěstitelné a velice výnosné konopí, které si můžete zasadit v interiéru i venku. K jeho všestrannému efektu si ještě přičtěte příjemně omamnou vůni a skvělou citrusovou chuť, a získáte opravdu prvotřídní hybrid, jehož pěstování se určitě vyplatí.

nabídka Expert SeedsFeminizované3 kusy 666 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 999 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 1818 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: C99 X Skunk X White Widow (indica 40 %, sativa 60 %)

Doba květu uvnitř: 56 až 60 dní

Kdy sklízet venku: v září

Výnos uvnitř: 550 až 650 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 1000 gramů na rostlinu

Obsah THC: 20 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí