White Lemon

White Lemon je vysoce spolehlivý konopný hybrid, jenž vznikl spojením El Niña a Super Lemon Haze. Semínka tohoto vrcholného hybridu vás příjemně překvapí a překonají veškerá vaše očekávání téměř v každé růstové fázi.

White Lemon je středně vysoká rostlina s velmi silnými větvemi, což ji umožnuje snadno unést své obrovské výnosy, jež vyprodukuje po 8 až 9 týdnech kvetení. A že se máte opravdu na co těšit. V interiéru totiž dokáže vyprodukovat 800 až 900 gramu velice silné marihuany na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru a pokud si ji zasadíte venku, její výnos se bude pohybovat kolem jednoho kilogramu na rostlinu. Každý centimetr této extrémně výnosné rostliny bude v době sklizně nádherně zářit svými třpytivými trichomy, což mimo jiné naznačuje i výjimečný potenciál pro výrobu konopných extraktů.

Na sušení si po sklizni dejte také záležet, protože řádně vysušené palice odrůdy White Lemon mají výbornou kořenitou chuť i vůni se silnou citronovou příchutí a náznaky ořechů. Navíc mají i výborně vyvážený efekt, kterému sice bude trvat přibližně minutu než se rozjede, ale pak vás odmění svým dlouhotrvajícím a veselým účinkem, který je zprvu cerebrální, ale později i příjemně relaxační.

White Lemon je čistý konopný hybrid, který rozhodně stojí za vyzkoušení.

nabídka Strain HuntersFeminizované3 kusy 449 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované5 kusů 624 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované10 kusů 1084 
spinner

Popis

Prodej semínek konopí od strain huntersWhite Lemon

Genetika: El Nino X Super Silver Haze (50% indika / 50% sativa)

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: vysoký

Výnos: až 1000 gramů na rostlinu

Efekt: velmi silný stoner

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí