White Strawberry Skunk

Ze Švýcarska pocházejí nejenom skvělé náramkové hodinky, ale i tato parádní marihuana, pojmenovaná White Strawberry Skunk. Tento báječně vyvážený konopný hybrid vznikl z původní švýcarské odrůdy „Erdbeer“ (Jahoda), která je pravděpodobně ještě stále považována za nejplodnější a nejchutnější konopnou odrůdu všech dob.

White Strawberry Skunk je středně vysoká rostlina, jejíž dlouhé větve sice umožňují vyprodukovat velice vysoké výnosy, ale zároveň také potřebují nějakou oporu, aby se vlivem svého extrémně těžkého nákladu příliš neohnuly, nebo dokonce nezlomily. White Strawberry Skunk navíc roste, jako by se opravdu řídila švýcarskými hodinkami – jakmile začne její fáze kvetení, můžete si nastavit alarm a za 9 týdnů ji rovnou vytrhnout a začít zpracovávat její vysoce pryskyřičné palice.

Pokud budete tuto švýcarskou holku pěstovat v interiéru pod HPS lampou s výkonem 1 000 W, můžete očekávat výnosy v rozmezí 700 až 800 gramů na jeden metr čtvereční. Pokud si ji vysadíte venku na vaší zahrádce, může každá jednotlivá rostlina vynést až 1 kilogram lahodné marihuany, v závislosti na velikosti rostliny. Vůně plně vyzrálých rostlin je sladce ovocná, téměř jako jahody se smetanou. Co se týče chuti, White Strawberry Skunk připomíná lahodný koktejl jahod a tropického ovoce s drsně zemitou dochutí.

Nenechte se však příliš zlákat její příjemnou chutí. Přestože efekt odrůdy White Strawberry Skunk nastupuje poměrně pomalu, nevyhnutelně vás nakonec dostihne. To, co zprvu začíná jen jako mírný a komplexní relaxační účinek, se brzy promění v cerebrální a kreativitu podporující rauš, jenž vás bude nutkat ke komunikaci a vyvolávat záchvaty chichotu.

Je to ideální lék na špatnou náladu a deprese, určitě vyzkoušejte…

nabídka Strain HuntersFeminizované3 kusy 483 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované5 kusů 699 
spinner
nabídka Strain HuntersFeminizované10 kusů 1169 
spinner

Popis

Prodej semínek konopí od strain huntersWhite Strawberry Skunk

Genetika: Swiss erdbeer (50% indika / 50% sativa)

Doba květu: 9 týdnů

Obsah THC: střední

Výnos: až 1000 gramů na jednu rostlinu

Efekt: zpočátku mírně relaxační, pak cerebrální a sociální

 

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Nároky

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí